Wstęp

Zgodnie z obowiązującym prawem UE, kwalifikowany podpis elektroniczny weryfikowany przy użyciu kwalifikowanego certyfikatu, ma taką samą moc prawną jak podpis składany odręcznie.

MGK będąc oficjalnym partnerem CenCert, który jest kwalifikowanym dostawcą usług zaufania, dostarcza zestawy służące do realizacji kwalifikowanego podpisu elektronicznego.

ePodpis_3

Rejestracja

Przed naszym spotkaniem będę Cię prosił o uzupełnienie formularza dostępnego na stronie internetowej. Uzupełniając go możesz również dokonać zapłaty za certyfikat, możesz wskazać również dodatkowe informacje takie jak reprezentowane przedsiębiorstwo, czy limity transakcji.

ePodpis_2

Spotkanie

Jesteśmy już w połowie drogi. Byśmy mogli się spotkać będę Ciebie prosił o kontakt ze mną, najlepiej telefonicznie (500 65 65 75) i podanie mi swojego nazwiska celem odszukania Twojego uzupełnionego formularza. Przygotuję dla Ciebie kartę i przekażę Ci ją w umówionym terminie.

epodpis_1

Aktywacja

Ostatni krok należy już tylko do Ciebie. Na wskazany przez Ciebie adres poczty elektronicznej przyjdzie wiadomość wraz z załącznikiem, otwórz go nadaj swoje kody PIN, PUK i gotowe.