CERTYFIKAT SSL

ZADBAJ O SWÓJ WIZERUNEK Z SSL

Certyfikat SSL, powoduje że komunikacja między Twoją stroną www, a Twoim klientem jest szyfrowana i podejrzenie jej lub przechwycenie danych jest praktycznie niemożliwe. Dotyczy to również wszystkich informacji podawanych przy pomocy formularzy kontaktowych czy publikowaniu komentarzy.

CERTYFIKAT SSL

Bezpieczeństwo to podstawa

Czy Twoja strona jest zabezpieczona certyfikatem SSL?

Nie wiesz? To w 99,9% nie jest. To błąd, który może mieć konsekwencje prawne jeśli prowadzisz sklep internetowy, lub konsekwencje wizerunkowe jeśli jest to zwykła strona internetowa, lub blog.

Wyszukiwarka, a SSL

Szyfrowane połączenie z Twoją stroną wpływa nie tylko pozytywnie na Twój wizerunek, ale również na pozytywne postrzeganie Twojej strony przez Google. Zauważ że, Google ciągle dąży do powiększania świadomości użytkowników dlatego uznało, że certyfikat SSL pozytywnie wpływa na pozycję strony w przeglądarce, ponieważ takie strony są bardziej wiarygodne. a tym samym wykorzystując certyfikat SSL gwarantują bezpieczeństwo.

Chrome i Firefox

Przeglądarki takie jak Chrom czy Firefox wprowadziły już szeregi komunikatów z informacją o braku szyfrowania na stronie. Pamiętaj też, że ważne jest by certyfikat był rozpoznawany nie tylko na komputerach, ale również na wszystkich urządzeniach mobilnych. Każdy z przedstawionych poniżej certyfikatów jest wspierany przez urządzenia mobilne i pozytywnie odbierane przez Google!

wybrór należy do Ciebie

domeny

twoja nazwa w sieci