Projektowanie stron www

idealne rozwiązanie dla firm

Strona internetowa to Twoja wizytówka w świecie wirtualnym. To dzięki niej, budujesz pierwsze wrażenie u swoich potencjalnych klientów i od jej estetyki i funkcjonalności zależy czy klient wybierze Twój numer telefonu.

Estetyka, przejrzystość i funkcjonalność

To trzy podstawowe rzeczy na, które zawsze musisz zwrócić uwagę.

Estetyka

Jest pierwszym wrażeniem jakie robisz na swoim potencjalnym kliencie. Działająca strona i jej dopasowany wygląd wraz z profesjonalnym adresem e-mail to pierwszy krok by jej odwiedzający był Twoim klientem.

Przejrzystość

Wygląd to nie wszystko. Informacje zawarte na Twojej stronie powinny być dobrze do niej dopasowane, podkreślać Twój profil zawodowy i być wyświetlane poprawnie na wszystkich urządzeniach.

Funkcjonalność

Połączenie estetyki i przejrzystości to nie wszystko. Bardzo ważna jest również funkcjonalność. W zależności jaką branżę reprezentujesz, musimy dopasować ją do potrzeb Twoich nowych i obecnych klientów.

Indywidualne podejście do

Jak będzie wyglądała nasza współpraca?

Pierwszy kontakt
33%
To jest najważniejsze, warto byłoby się poznać i omówić wszystkie szczegóły naszej współpracy. Jeśli nie możemy się spotkać osobiście to najlepiej będzie gdybyśmy porozmawiali telefonicznie. Muszę dowiedzieć się czym się zajmujesz, jaka jest Twoja branża i czego oczekujesz od swojej strony internetowej, a może potrzebujesz tylko wirtualnej wizytówki?
Wywiad
66%
Muszę zobaczyć jak wirtualnie wygląda Twoja konkurencja, czym się charakteryzuje i jakie ma mocne i słabe strony. Muszę mniej więcej też poznać docelową grupę odbiorców twoich produktów czy usług. W tym czasie będę też czekał na przekazanie mi wszystkich dotychczasowych materiałów marketingowych jakie posiadasz i Twojej opinii na ich temat.
Realizacja i wdrożenie
100%
Ustalamy między sobą wstępną przymiarkę Twojej strony, dyskutujemy na temat poszczególnych jej elementów. Gdy zaakceptujesz wszystko, umawiamy się na wdrożenie, dobierając odpowiedni termin realizacji i przekazanie wszystkich materiałów związanych z Twoją strona internetową. Na koniec konfigurujemy Twoją firmową pocztę elektroniczną i cieszymy się naszymi wspólnymi sukcesami.

rodzaje stron

Strona wizytówka

Najważniejsze informacje o Twojej firmie.

Strona firmowa

Pełna informacja o ofercie Twojej firmy.

Strona produktowa

Promowanie danego produktu lub usługi.

Blog

Blogi firmowe i prywatne.

Landing page

Proste strony np. konkursowe.

Sklep Internetowy

Sprzedaż Twoich produktów przez Internet.

nowoczesny cms

wordpress + elementor

Zarówno w życiu, biznesie i w cyberprzestrzeni żaden dzień nie jest taki sam. Zmieniają się klienci, pracownicy, Twoja oferta. Dlatego system zarządzania treścią pozwoli Ci szybko i bezpiecznie aktualizować jej treści.

Na chwilę obecną ponad 60 milionów ludzi wybrało WordPressa do napędzania ich własnego kawałka Internetu. Zobacz dlaczego…

Cennik

Uwierz mi, że ciężko jest cokolwiek wycenić bez zapoznania się z Twoimi oczekiwaniami, dlatego też unikam podawania sztywnych cenników.

Skontaktuj się ze mną…