ELEMENTOR FREE & PRO 2.0

najbardziej zaawansowany kreator stron

Właśnie światło dzienne ujrzał Elementor Pro 2.0, najbardziej zaawansowany program do tworzenia stron, jaki kiedykolwiek stworzono, z wbudowanymi możliwościami tworzenia kompozycji. Zaprojektuj całą witrynę w nowy wizualny sposób.

Elementor

poznaj wszystkie zalety

Elementor Pro 2.0 wprowadza nowy sposób budowania i dostosowywania stron internetowych opartych na najpopularniejszy system zarządzania treścią na świecie. W końcu uzyskasz całkowitą kontrolę nad każdą częścią witryny WordPress bez konieczności edycji plików.

Zdobądź najlepsze narzędzie do budowy stron na polegające na metodzie przeciągnij i upuść.

Oficjalna strona

system przeciągnij i upuść

W tej wersji możesz w końcu wizualnie dostosować nagłówki, stopki, archiwum, strony pojedynczego wpisui inne obszary witryny. To nie tylko oszczędza czas, ale także wprowadza zupełnie nowe funkcje przeciągania i upuszczania w budowaniu witryny WordPress.

Wszystkie nowe funkcje tworzenia motywów zmienią sposób, w jaki użytkownicy będą tworzyć i edytować witryny. Producenci pracowali miesiącami opracowując najbardziej usprawniony, prosty proces edycji każdego obszaru witryny. Użytkownicy WordPress na wszystkich poziomach będą mogli szybko nauczyć się używać i włączać nowe funkcje do swoich obiegów pracy.

Nowy proces budowy strony internetowej obejmuje następujące części:

Typ szablonu – wybierz typ szablonu, który chcesz utworzyć. Może to być strona nagłówka, stopki, strony pojedynczego wpisu lub archiwum.

Dane dynamiczne – Utwórz strukturę strony za pomocą dynamicznej zawartości. W ten sposób Twoje treści zostaną wypełnione dynamicznie treściami z Twojej witryny

Warunki – Określ warunki, aby określić, gdzie szablon będzie stosowany: w Twojej witrynie, określonej stronie lub dowolnym stanie, który Ci się podoba. Zadbaj o każdą z tych części bardziej szczegółowo.

Zobacz elementor w akcji

Elementor, to dodatek przeznaczony dla WordPressa. Jego największą zaletą jest możliwość szybkiego i prostego tworzenia oraz edytowania stron prowadzonych w ramach wspomnianej platformy blogowej. Dzięki temu nawet osoby kompletnie nieobeznane z tworzeniem witryn internetowych mogą przy pomocy myszki sprawić, że ich blog będzie wyglądał dokładnie tak, jak to sobie wyobrazili. 

źródło: komputerswiat.pl

Przetestuj elementora przez 30 dni za darmo.

Korzystając z okazji chciałbym zaprosić Ciebie do testów Elementora przez 30 dni. 
Wystarczy, że zapiszesz się do mojego newslettera podając swój adres e-mail w polu poniżej,
a w informacji zwrotnej otrzymasz dane potrzebne do zalogowania się w systemie WP.