potrzebujesz pomocy?

 • 500 65 65 75

Godziny: Poniedziałek – Piątek 8:00 – 18:00; Sobota: 10:00 – 13:00

ELEMENTOR FREE & PRO 2.0

najbardziej zaawansowany kreator stron

Właśnie światło dzienne ujrzał Elementor Pro 2.0, najbardziej zaawansowany program do tworzenia stron, jaki kiedykolwiek stworzono, z wbudowanymi możliwościami tworzenia kompozycji. Zaprojektuj całą witrynę w nowy wizualny sposób, który jest o wiele lat świetlany.

Elementor

poznaj wszystkie zalety

Elementor Pro 2.0 wprowadza nowy sposób budowania i dostosowywania stron internetowych opartych na najpopularniejszy system zarządzania treścią na świecie. W końcu uzyskasz całkowitą kontrolę nad każdą częścią witryny WordPress bez konieczności edycji plików.

Zdobądź najlepsze narzędzie do budowy stron na polegające na metodzie przeciągnij i upuść.

Oficjalna strona

system przeciągnij i upuść

W tej wersji możesz w końcu wizualnie dostosować nagłówki, stopki, archiwum, strony pojedynczego wpisui inne obszary witryny. To nie tylko oszczędza czas, ale także wprowadza zupełnie nowe funkcje przeciągania i upuszczania w budowaniu witryny WordPress.

Wszystkie nowe funkcje tworzenia motywów zmienią sposób, w jaki użytkownicy będą tworzyć i edytować witryny. Producenci pracowali miesiącami opracowując najbardziej usprawniony, prosty proces edycji każdego obszaru witryny. Użytkownicy WordPress na wszystkich poziomach będą mogli szybko nauczyć się używać i włączać nowe funkcje do swoich obiegów pracy.

Nowy proces budowy strony internetowej obejmuje następujące części:

 • Typ szablonu – wybierz typ szablonu, który chcesz utworzyć. Może to być strona nagłówka, stopki, strony pojedynczego wpisu lub archiwum.
 • Dane dynamiczne – Utwórz strukturę strony za pomocą dynamicznej zawartości. W ten sposób Twoje treści zostaną wypełnione dynamicznie treściami z Twojej witryny
 • Warunki – Określ warunki, aby określić, gdzie szablon będzie stosowany: w Twojej witrynie, określonej stronie lub dowolnym stanie, który Ci się podoba
  Zbadajmy każdą z tych części bardziej szczegółowo.

Zobacz elementor w akcji

Elementor, to dodatek przeznaczony dla WordPressa. Jego największą zaletą jest możliwość szybkiego i prostego tworzenia oraz edytowania stron prowadzonych w ramach wspomnianej platformy blogowej. Dzięki temu nawet osoby kompletnie nieobeznane z tworzeniem witryn internetowych mogą przy pomocy myszki sprawić, że ich blog będzie wyglądał dokładnie tak, jak to sobie wyobrazili. 

źródło: komputerswiat.pl

cennik

Licencja + utrzymanie

Licencja ELEMENTOR PRO dostępna jest tylko w pakiecie z utrzymaniem Twojej strony www. 

W cenie pakietu prócz licencji otrzymasz hosting o pojemności 1’000 MB danych.. Oczywiście jest możliwość powiększenia tej powierzchni cenie 3,69 zł/mc za każde kolejne 1000 MB..

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie dotyczącej utrzymania stron www

Licencja Elementor PRO
+ 1000 MB przestrzeni dyskowej

34,44 zł/miesięcznie

Poznaj mnie

Zobacz jak wygląda moja praca

Technologia powinna dać więcej czasu dla Ciebie i Twoich bliskich. Szukam
i tworzę rozwiązania, które mają za zadanie ułatwić życie. MGK wspiera
i doradza, jak taniej pozyskać, utrzymać i zarządzać infrastrukturą IT w domu
lub firmie. Doradzę i pomogę, a moje szerokie kontakty w branży pomogą obniżyć niepotrzebne marże. Nie opieram się o niszowe rozwiązania, lecz o sprawdzone i solidne fundamenty moje i moich partnerów.

Korzystając z naszych usług sam wybierasz, w jakiej płaszczyźnie chcesz ze mną współpracować. Jeśli będziesz potrzebował wsparcia, przejmę całą pracę związaną z IT albo tylko jej część.

Zamień kolejną nocną kawę na kontakt ze mną. Doskonale wiem, że czasami nie da się wszystkiego zrobić samodzielnie i potrzebna jest fachowa pomoc, dlatego infolinia jest do Twojej dyspozycji.

Nie musisz od razu korzystać ze wszystkich moich usług. Śledź mojego bloga i polub mój FanPage na Facebooku. Zobacz, czym się zajmuję i w jaki sposób pracuję. Przekonasz się, że rozmowa z informatykiem nie musi być bełkotem informatycznym – włącz się do naszej dyskusji i NIE WYLEWAJ SIĘ W SIECI.

Zaufali mi

zaufaj i ty

Aktualności

Przeczytaj i bądź na BIEŻĄCO

kontakt

 • MGK.net.pl
 • ul. Franklina Roosevelta 81
 • 41-800 Zabrze
 • NIP: 6482624215
 • REGON: 241855545