Po co SSL?

Certyfikat SSL, powoduje że komunikacja między Twoją stroną www, a Twoim klientem jest szyfrowana i podejrzenie jej lub przechwycenie danych jest praktycznie niemożliwe. Dotyczy to również wszystkich informacji podawanych przy pomocy formularzy kontaktowych czy publikowaniu komentarzy.

Certyfikat SSL Comodo Positie SSL

3,69 zł/miesięcznie lub 36,90 zł/rocznie

projekty niekomercyjne,
głównie strony pod własny użytek,
np. blogi, strony domowe, fora dyskusyjne.

Certyfikat SSL Rapid SSL

4,92 zł/miesięcznie lub 49,20 zł/miesięcznie

projekty komercyjne o niskim poziomie krytyczności danych,
polecany do ochrony aplikacji firmowych oraz poczty elektronicznej;
jeden z najbardziej uznanych typów certyfikatów na świecie.

Buduj swój wizerunek z SSL

Szyfrowane połączenie z Twoją stroną wpływa nie tylko pozytywnie na Twój wizerunek, ale również na pozytywne postrzeganie Twojej strony przez Google.pl 🙂 Zauważ że, Google ciągle dąży do powiększania świadomości użytkowników dlatego uznało, że certyfikat SSL pozytywnie wpływa na pozycję strony w przeglądarce, ponieważ takie strony są bardziej wiarygodne. a tym samym wykorzystując certyfikat SSL gwarantują bezpieczeństwo.

Przeglądarki takie jak Chrom czy Firefox wprowadziły już szeregi komunikatów z informacją o braku szyfrowania na stronie. Pamiętaj też, że ważne jest by certyfikat był rozpoznawany nie tylko na komputerach, ale również na wszystkich urządzeniach mobilnych. Każdy z przedstawionych poniżej certyfikatów jest wspierany przez urządzenia mobilne i pozytywnie odbierane przez Google!

Usługi podstawowe i dodatkowe

Stronami zajmuje się kompleksowo, sprawdź szczegółowy cennik usług podstawowych i dodatkowych.

Szybki kontakt

Uzupełnij poniższy formularz, a skontaktuje się z Tobą jeszcze tego samego dnia.