Daj się poznać w Internecie

Strona internetowa to Twoja wizytówka w świecie wirtualnym. To dzięki niej, budujesz pierwsze wrażenie u swoich potencjalnych klientów i od jej estetyki i funkcjonalności zależy czy klient wybierze Twój numer telefonu.

Estetyka, przejrzystość i funkcjonalność

To trzy podstawowe rzeczy na, które zawsze musisz zwrócić uwagę.

Estetyka

Jest pierwszym wrażeniem jakie robisz na swoim potencjalnym kliencie. Działająca strona i jej dopasowany wygląd, wraz z profesjonalnym adresem e-mail to pierwszy krok by jej odwiedzający był Twoim klientem.

Przejrzystość

Wygląd to nie wszystko, zawarte informacje na Twojej stronie powinny być dobrze do niej dopasowane, podkreślać Twój profil zawodowy i być wyświetlane poprawnie na wszystkich urządzeniach.

Funkcjonalność

Połączenie estetyki i przejrzystości to nie wszystko. Bardzo ważna jest również funkcjonalność. W zależności jaką branżę reprezentujesz, musimy dopasować ją do potrzeb Twoich nowych i obecnych klientów.

Jak będzie wyglądała nasza współpraca?

Pierwszy kontakt

To jest najważniejsze, warto byłoby się poznać i omówić wszystkie szczegóły naszej współpracy. Jeśli nie możemy się spotkać osobiście to najlepiej będzie gdybyśmy porozmawiali telefonicznie. Muszę dowiedzieć się czym się zajmujesz, jaka jest Twoja branża i czego oczekujesz od swojej strony internetowej, a może potrzebujesz tylko wirtualnej wizytówki?

Wywiad

Muszę zobaczyć jak wirtualnie wygląda Twoja konkurencja, czym się charakteryzuje i jakie ma mocne i słabe strony. Muszę mniej więcej też poznać docelową grupę odbiorców twoich produktów czy usług. W tym czasie będę też czekał na przekazanie mi wszystkich dotychczasowych materiałów marketingowych jakie posiadasz i Twojej opinii na ich temat.

Realizacja i wdrożenie

Ustalamy między sobą wstępną przymiarkę Twojej strony, dyskutujemy na temat poszczególnych jej elementów. Gdy zaakceptujesz wszystko, umawiamy się na wdrożenie, dobierając odpowiedni termin realizacji i przekazanie wszystkich materiałów związanych z Twoją strona internetową. Na koniec konfigurujemy Twoją firmową pocztę elektroniczną i cieszymy się naszymi wspólnymi sukcesami.

MGK + Domena + Hosting = Twoja Strona Internetowa

Nie zamartwiaj się domeną i hostingiem czy pocztą firmową. Wszystkim zajmę się osobiście, sam zarejestruję domenę i umieszczę stronę na serwerach MGK-HOST.PL, którymi zarządzam samodzielnie, a Twoja poczta zostanie uruchomiona w przeciągu kilku chwil.

Zobacz mój cennik domen i hostingu.

Ile to kosztuje?

Uwierz mi, że ciężko jest cokolwiek wycenić bez zapoznania się z Twoimi oczekiwaniami, dlatego też unikam podawania sztywnych cenników.

Nie zastanawiaj się

Podaj mi swoje imię i adres email lub numer telefonu, a skontaktuję się z Tobą w przeciągu 24h.Usługi podstawowe i dodatkowe

Stronami zajmuje się kompleksowo, sprawdź szczegółowy cennik usług podstawowych i dodatkowych.