Czym jest GSPAM.PL?

to usługa polegająca na dzierżawie subdomeny wraz z nieograniczoną ilością aliansów pocztowych, a także z nieograniczoną ilością kont e-mail. Dzięki temu rejestrując się na różnych forach, portalach, grach będziesz w stanie sprawdzić skąd przychodzą reklamy i niechciana poczta.
Ponadto GSPAM.PL możesz wykorzystywać do komunikacji z bankami i instytucjami.

 

GSPAM.PL POMAGA URZYMAĆ PORZĄDEK

Powiedzmy, że lubisz udzielać się na forach internetowych, ale każde z nich wymaga rejestracji. Obawa przed niezliczoną ilością reklam na Twojej skrzynce i jej zapychania może faktycznie zniechęcić do podawania swojego prywatnego adresu e-mail. Ponadto, zawsze może się wydarzyć tak, że wśród niechcianej poczty znajdzie się ważna wiadomość, którą usuniesz robiąc porządki.

LUBIĘ brać udział w konkursach

Próbowaliście kiedyś podać swój adres w konkursach internetowych, albo w ankietach? Czasami nawet sklepy stacjonarne po zapisaniu się do newsletter’a oferują na start kilkuprocentową zniżkę, a po kilku takich sklepach nasza poczta codziennie jest zasypywana dziesiątkami wiadomościami. Dzięki GSPAM.PL możesz śmiało podawać osobne adresy dla wszystkich sklepów, a potem decydować gdzie mają trafiać wysyłane przez nich wiadomości.

sprawdź kto sprzedaje Twoje dane

Unikalny adres e-mail dla wszystkich usług to wyjątkowa okazja by sprawdzić, co dzieje się z Twoimi danymi i gdzie są sprzedawane. Jeden z naszych klientów testując tą usługę, zobaczył, że w momencie, gdy podał swój adres e-mail na jednym z konkursów – w ciagu kilku dni zaczęły przychodzić z parabanków informacje o taniej pożyczce (adres podał tylko do celów rejestracji w konkursie).

ALE JA MAM SWOJA POCZTĘ NA GOOGLE

To nic, GSPAM.PL pozwala na integrację z każdym operatorem i programem pocztowym.
Jego konfiguracja polega na tworzeniu reguł poczty przychodzącej.

TO JAK TO DZIAŁA?

Rejestrujesz się na user.GSPAM.PL, dostajesz dostęp do konta administratora i zakładając nowe adresy pocztowe,
albo konfigurując przekierowania poczty stajesz się właścicielem nieskończonej ilości adresów e-mail.

 POPATRZ
Jak to działa

od teraz rejestrując się na platformie
Steam możesz podać adres steam@user.GSPAM.PL,
a na platformie
Orginorgin@user.GSPAM.PL.

Każda wiadomość wysyłana przez usługodawcę trafia na podane przez Ciebie konto pocztowe,
ALBO jest przekierowana do Twojego konta e-mail u innego usługodawcy.

Na koniec tak naprawdę wystarczy że na swoim koncie pocztowym utworzysz BARDZO ŁATWĄ regułę „po odbiorcy

i przenosisz je do folderu o nazwie Steam/Orgin.

Dzięki czemu główną skrzynkę masz uporządkowaną, a jeśli zaczną przychodzić wiadomości śmieci to wystarczy wyczyścić zawartość folderu lub usunąć przekierowanie.

GSPAM TO RÓWNIEŻ BEZPIECZEŃSTWO

Używając różnych adresów e-mail jako nazw użytkowników na różnych portalach, możesz być pewien, że nawet jeśli dane zostaną wykradzione to nikt nie połączy Twojego konta i hasła z innym portalem.