potrzebujesz pomocy?

  • 500 65 65 75

Godziny: Poniedziałek – Piątek 8:00 – 18:00; Sobota: 10:00 – 13:00

Envato + Elementor

Envato Elements to nowa darmowa wtyczka, która oferuje długą listę szablonów dla wielu witryn internetowych, wykonanych przez Envato, firmę stojącą za rynkiem ThemeForest.

Envato to firma stojąca za wiodącym brandem rynku motywów ThemeForest i własnie niedawno opracowała nową bezpłatną wtyczkę o nazwie Elements.

Envato Elements oferuje ponad 350 unikalnych szablonów Elementora dla wielu branż. Długiej listy szablonów można użyć do tworzenia wspaniałych stron bezpośrednio z pulpitu WordPress.

(C) Elementor.com

Szablon dla każdej branży

Szablony wyświetlane na elementach są wygodnie rozmieszczone według kategorii. Możesz przeglądać listę, aby znaleźć branżę, od restauracji, sal gimnastycznych, po produkcję wideo i tak dalej.

Kliknięcie określonego szablonu pozwoli wyświetlić jego podgląd przed dodaniem go do strony w Twojej witrynie. Zauważysz, że każdy szablon jest dołączony do wszystkich odpowiednich części i odpowiednich sekcji, które możesz znaleźć w wybranej kategorii.

Envato oświadczył, że planuje aktualizować bibliotekę szablonów w sposób ciągły za pomocą nowego, świeżego materiału, więc możesz spodziewać się, że więcej szablonów i więcej kategorii będzie się powiększać.

Dodaj go do listy szablonów lub stwórz stronę na żywo

Jeśli chodzi o zdolność Elementów do pracy z Elementorem, każdy szablon można zaimportować do indywidualnej biblioteki szablonów Elementora. Szablon pojawiłby się pod pulpitem „Moje szablony”.

Alternatywnie, Elements pozwala użytkownikom tworzyć stronę na żywo. Po kliknięciu „Utwórz nową stronę” otrzymasz link wskazujący wersję roboczą, która będzie gotowa do opublikowania. To takie proste!  

(C) Elementor.com

Spójność między szablonami

Jak wspomniano powyżej, każdy szablon jest spójny pod względem wyglądu i stylu z innymi szablonami w swojej kategorii.

Jest to przydatne, gdy chcesz użyć więcej niż jednego szablonu w tej samej witrynie. Możesz wybrać dowolne z zestawów szablonów i nie musisz się martwić o inny styl dla każdej strony.

Moc Envato

Fakt, że Envato jest firmą stojącą za tym projektem, wiele znaczy. Wykorzystując tysiące utalentowanych projektantów z ThemeForest, Envato jest w wyjątkowej sytuacji, aby stworzyć naprawdę nieograniczony i wszechstronny zasób szablonów. Każdy szablon jest dokładnie analizowany przez zespół Envato, aby zapewnić jego użytkownikom bezpieczne i bezproblemowe jego wykorzystywanie.

Jesteśmy zaszczyceni, że Envato postanowił zainwestować tyle czasu i energii, aby opracować to rozwiązanie dla użytkowników Elementora, i wierzymy, że ma potencjał, aby stać się świetną siłą napędową dla całego rynku tematycznego.
Ben Pines

Pobierz na pokład Envato Elements