potrzebujesz pomocy?

  • 500 65 65 75

Godziny: Poniedziałek – Piątek 8:00 – 18:00; Sobota: 10:00 – 13:00

Elementor wspiera WooCommerce

Jeśli kiedykolwiek próbowałeś budować sklepy WooCommerce, wiesz, jak skomplikowane jest dostosowywanie układu tych witryn. Teraz, po raz pierwszy, z dumą przedstawiamy własne rozwiązanie do budowy sklepów internetowych w WordPress przy użyciu Elementora. Elementor wprowadza WooCommerce Builder – nowy, uproszczony sposób na budowanie sklepów internetowych metodą „przeciągnij i upuść”.

Wczoraj i dziś

W przeszłości projektanci stron internetowych mieli dwa sposoby tworzenia niestandardowego sklepu WooCommerce: Kodowanie plików PHP Theme. Robienie tego dla WC jest o wiele bardziej skomplikowane niż dostosowywanie motywu WordPress, biorąc pod uwagę znacznie bardziej złożoną strukturę szablonów WC. Kodowanie haków WooCommerce. Dokonano tego poprzez dodanie elementów przed lub po odpowiednich hakach, niezwykle ograniczonym procesie, również podatnym na błędy i konflikty. Oba sposoby były kosztowne, czasochłonne i wymagały koordynacji między złożonymi zadaniami programisty i projektanta.

Przedstawiamy WooCommerce Builder.

Z Elementor WooCommerce Builder osiągasz pikselowy, perfekcyjnie zaprojektowany sklep, ale pomiń ręcznie kodowane części. Ten nowy usprawniony i wizualny proces usunie większość problemów, z którymi zmagają się profesjonaliści, budując sklep na WordPress. Projektanci szybciej ukończą projekty e-commerce i zapewnią znacznie bardziej stabilny i elastyczny sklep. Pierwsza wersja konstruktora WC zajmuje się najbardziej podstawowymi obszarami WC:
  • Pojedynczy szablon produktu – do tworzenia doskonałych stron produktów, które zwiększają sprzedaż.
  • Szablon archiwum produktu – umożliwia optymalizację wyglądu i wyglądu stron prezentujących Twoje produkty.
W przyszłości rozbudowany zostanie system WC o wszystkie części sklepu internetowego.  

Przetestuj elementora w wersji pro przez 30 dni za darmo.

Korzystając z okazji chciałbym zaprosić Ciebie do testów Elementora w wersji PRO przez 30 dni. 
Wystarczy, że zapiszesz się do mojego newslettera podając swój adres e-mail w polu poniżej,
a w informacji zwrotnej otrzymasz dane potrzebne do zalogowania się w systemie WP.