potrzebujesz pomocy?

  • 500 65 65 75

Godziny: Poniedziałek – Piątek 8:00 – 18:00; Sobota: 10:00 – 13:00

Elementor i Gutenberg

#Gutenberg i #Elementor – idealne połączenie!

Gutenberg to nowy edytor postów WordPressa, który ma zostać wydany w ciągu najbliższych kilku miesięcy, gdy wprowadzony zostanie WordPress w wersji 5.0. Gutenberg jest obecnie w wersji beta i jest dostępny w repozytorium jako wtyczka. Kilka miesięcy temu grupa Elementor wypuściła aktualizację z pełną kompatybilnością między Elementorem i Gutenbergiem. Dziś jesteśmy podekscytowani jeszcze bardziej integracją z Elementorem-Gutenbergiem! Przedstawiam Bloki Elementora dla Gutenberga! Elementor Blocks to osobna wtyczka do pobrania z repozytorium WordPress (ostatecznie zostanie włączona do plików głównych Elementora). Pozwala ona na osadzanie szablonów Elementora wewnątrz edytora Gutenberg za pomocą jednego kliknięcia.

Jak to działa?

Istnieją różne sytuacje, w których możesz chcieć dodać szablony Elementora do Gutenberga. Jednym z przypadków jest pisanie postu na blogu i wstawienie pola wezwania do działania, które wcześniej zaprojektowałeś w Elementorze. Oto jak to zrobić:
  • Najpierw przejdź do repozytorium WordPress i poszukaj Elementor Blocks dla Gutenberga . Następnie zainstaluj i aktywuj wtyczkę.
  • W edytorze Gutenberga dodaj Blok Elementora.
  • Następnie wybierz szablon, a automatycznie wyświetli się podgląd w Gutenberg.
Jeśli chcesz edytować dodany szablon, kliknij przycisk „Edytuj szablon z elementem”.

Elementor vs PLUS GUTENBERG

Ponieważ wielu użytkowników jest zaniepokojonych i zdezorientowanych w odniesieniu do Gutenberga, jest to dobra okazja, aby porozmawiać o Gutenberg, Elementorze i o tym, jak widzimy przyszłość i współistnienie każdego z elementów.
Czy w przyszłości Gutenberg zastąpi Elementora?
Odpowiedź jest prosta – absolutnie nie! W Elementorze stałą misją jest dostarczanie najszybszego, najłatwiejszego i najbardziej użytecznego sposobu na tworzenie i projektowanie stron internetowych.
To właśnie doprowadziło nas od uruchomienia Elementora, ponad dwa i pół roku temu, i nadal będzie nas prowadzić w przyszłości. Na szczęście ogromna liczba osób podziela naszą wizję i przyczyniła się do urzeczywistnienia naszej wizji. Elementor został wprowadzony na nasycony rynek, z wieloma kreatorami stron i alternatywami dla twórców stron internetowych. Udało się zostać liderami naszego rynku, oferując najlepsze rozwiązanie i planujemy nadal iść do przodu. Będziemy kontynuować naszą misję w pełnej współpracy z WordPress. Ben Pines

Wybierz MGK

i bądź spokojny