potrzebujesz pomocy?

  • 500 65 65 75

Godziny: Poniedziałek – Piątek 8:00 – 18:00; Sobota: 10:00 – 13:00

Uczysz informatyki? Ucz mądrze

Jesteś nauczycielem informatyki? Chcesz nauczyć swoich podopiecznych projektowania stron internetowych? Zrób to mądrze i wykorzystaj wiedzę specjalistów.

Pamiętaj, że budowa strony to nie jest łatwa sprawa. Zaprojektowanie strony, niesie za sobą ogrom czynności, które trzeba wykonać zanim zacznie się „klepać” w klawiaturę. Pomysł, układ, przygotowanie treści, mediów… to wszystko zajmuje czas. Przestań być dinozaurem i prócz podstaw HTML i CSS pokaż jak działają generatory i systemy CMS. Pokaż jak wygląda Word Press.

Word Press to obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych systemów zarządzania treścią. Pozwala on na szybką i prostą budowę własnej strony internetowej, bez konieczności znajomości zasad programowania. Oczywiście, dla osób bardziej zaawansowanych Word Press również pozwoli rozwinąć skrzydła. Decyzja należy do Ciebie i Twoich uczniów.

Zdobądź za darmo kilkanaście instalacji czystego oprogramowania Word Press, dla siebie i swoich uczniów. Pokaż jak wygląda współczesna praca nad stronami internetowymi. Dla bardziej ambitnych będzie dostępna instalacja systemu Elementor, który jest systemem budowania stron działający na zasadzie złap i upuść.

Jesteś zaciekawiony projektem? Skontaktuj się ze mną, odpowiem do 24h.