Podpisuj dokumenty
gdziekolwiek jesteś
W biurze, domu, pociągu, samolocie, kopalni....
Dowiedz się więcej
Wsparcie IT
Technologia powinna dać więcej czasu dla Ciebie i Twoich bliskich.
Zyskaj spokój w IT
Previous slide
Next slide

1 grudnia, 2022

Program wymiany kart

UWAGA

Wszystkie karty, które wyglądają jak te na obrazku poniżej zostaną wycofane z użycia do 31 grudnia 2022 roku.
Wzór karty podlegający wymianie.

Powodem tych zmian jest podjęcie przez francuską agencję ANSSI decyzji o wycofaniu “certyfikatu qscd” m.in. dla używanej w CenCert karty Encard ID-One Cosmo v7.0.1-n.

Jeśli posiadasz taką kartę wielkości karty do bankomatu, lub w swoim czytniku TOKEN (czytnik wyglądający jak pendrive) nie zwlekaj na ostatnią chwilę, tylko rozpocznij proces jej wymiany już teraz. Odszukaj wiadomość od Program Wymiany Kart CenCert, która została wysłana do Ciebie z adresu rejestracja-cencert@cencert.pl i postępuj zgodnie z instrukcją w niej zawartą.

Przygotowaliśmy również instrukcje jak przejść przez cały proces przeniesienia certyfikatu, a także jak wymienić kartę w swoim czytniku.

MGK | Biuro Obsługi Klienta – Wymiana kary online [FILM]

MGK | Biuro Obsługi Klienta – Wymiana kart w czytnikach typu TOKEN [FILM]

Nie chcesz samodzielnie przechodzić tego procesu?

Skontaktuj się z MGK.net.pl, a wspomożemy Cię w całym procesie wymiany Twojej starej karty. Koszt wsparcia w całym procesie wynosi 24,60 zł/brutto – czyli tyle co kubek dobrej kawy.

Szanujemy Twoją prywatność. Sprawdź jakie dane są przez nas zbierane i jak dbać o swoją prywatność. [Polityka Cookies | Regulamin Usług | Polityka Prywatności]